LAKE DOKU GERGİ TAVAN

Lake doku, özellikle fiber optik yıldız efekti uygulamalarında kullanılarak, yansıtıcı karakteri sayesinde, daha yüksek tavan, daha adetli yıldız ve daha derin gökyüzü izlenimi oluşturulur. Fiber optiğin kolaylıkla monte edildiği, daha ekonomik ve en iyi görsel efektli eşsiz uygulamalar yapılabilir. Endirek, çizgisel ışık bandı sistemlerimiz ile lake tonoz uygulamalarında en iyi performansın alındığı seçkin uygulamalar yapılmaktadır

Lake Gergi tavan

Diğer uygulamaların aksine 10 larca farklı renklerinin olmasına rağmen ışık geçirgenliği olmayan ancak parlak yüzey dokusu sayesinde mekanınızdaki şık ve elit mobilya dekorunu tavanınıza yansıtabilme (ayna benzeri) özelliğiyle özellikle kapalı havuzlar,hamam,termal havuzlar,spa merkezleri gibi mekanlarda daha çok tercih edilmektedir.
Dünya genelinde daha çok yüzey kaplamada kullanılan bu ürünü,mekanlarınızda dolaşan tesisat borularını gizlemek için de gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.Bu sayede mekanlarınızı modern mimarinin gerektiği koşullarda dekore etmiş de olursunuz.
Kire,neme ve daha bir çok olumsuz kuşullara diğer ürünlerden daha çok dayanıklı olduğu için 20 yıla kadar kullanım ömrü vardır.

Lake

Lake gergi tavan uygulanması ve modelleri, istenilen bütün mekânların bütün ışıltısını kendisinde toplayıp yansıtılması ile birlikte günümüzde en etkili şekillerde tercih edilmektedir. Aynı zamanda bu sistemlerin malzemelerinin özellikleri gereği ışık ve geçirgenlikleri yoktur. Kesinlikle kir ve leke tutmayan ısı nem ve rutubetten de etkilenmeyen bu malzemeler ile tavan ve duvarlarınızı birçok farklı renk seçenekleri ile sizlerde etkili şekillerde kaplayabilir ve farklı alanları yaratabilirsiniz. Bu ürünler aynı özelliklerini uzun yıllar boyunca korudukları için de klasik tavan ve duvar kaplama malzemelerinin ömrü göz önüne alındığından dolayı son derece de ekonomik olmaktadır. Günümüz teknolojisinde etkili şekillerde kullanılmaktadır ve özellikle de kapalı havuzlarda, hamam, spa ve termal havuzların da buharlardan etkilenmediği için de uygun görünmesinin yanı sıra birçok farklı yaşam ve iş alanlarında uygulanmaktadır.

Lake Gergi Tavan Modelleri

Lake gergi tavan sistemleri ve modelleri sadece aydınlatma malzemeleri olmamaktadır. Gergi tavan ürünlerinin dünyada en sık kullanıldığı alanlarda yüzey kaplamalarıdır. Klasik olan tavan malzemelerinin kullanım sürelerine bağlı olarak da oluşturduğu deformasyonların hiçbir tanesi ise gergi tavan ürünlerinde yaşanmaz. Bu sistemler ise yaklaşık olarak 20 yıl kadar garanti kapsamında yer almaktadır. Bütün ürünlerimiz ise oldukça dayanıklı, esnek yapısı sayesinde kullanım ömürleri boyunca da ilk günkü görünümlerini korumaktadır. Aynı zamanda kesinlikle boya, tamir, ve bakım istemez. Zaman içerisinde ise tavanlarda oluşabilecek olan nem lekeleri dökülmesi sarkması kirlenme vb. gibi durumlardan da hiçbir zaman olumsuz şekillerde etkilenmezler.