IŞIKLI GERGİ TAVAN SİSTEMLERİ / TRANSPARAN

IŞIKLI DOKU GERGİ TAVAN

Işıklı Doku Gergi Tavan.; Gergi Tavan malzemesinin doku yapısı itibariyle ışık geçirgenliği çok olduğundan altına ışıklandırma yapılarak gergi tavanın Aydınlatma sistemi olarak kullanılması ile oluşan gergi tavan ışıklı gergi tavan denir. Günümüzde Ev , İş Yeri, Mağaza, Hava Alanları, Kapalı Yüzme Havuzları, Hamamlar ve daha birçok ortak yaşam alanlarında kullanılmaktadır. Gergi Tavan Sistemleri içinde en çok kullanılan ve tercih edilen Gergi tavan çeşididir.

Transparan Gergi Tavan

Hemen hemen tüm mekanlarda en çok tercih edilen Transparan Gergi Tavan uygulaması, sade kumaşın altına döşenen 3 chip 60'lık ledler sayesinde mekanın bütün noktalarını aynı ölçüde aydınlatarak homojen bir ortamın oluşmasını sağlar.12 w elektrikle çalışan ledler uzun dönemde elektrik tasarrufunda önemli ölçüde katkı sunmaktadır.
Antibakteriyel oluşu,kir toz ve nemden etkilenmemesi,nemli bezle temzilenebiliyor olması ,mekanlarınızı her yıl boya derdinden kurtarması,alev almaz olması ve daha bir çok özelliği sayesinde özellikle sadelik isteyenlerin birinci tercihleri arasında hem dekoratif hem aydınlatma aracı olarak hayatımıza ve mekanlarımıza renk katmaktadır.
Transparan gergi tavan uygulaması diğer uygulamalarda olduğu gibi hem tavanlarda hem duvarlarda hatta bazen ikisinde birden istenilen şekillerde formlara sokularak kullanılabilmektedır.

Transparan

Transparan barisol gergi tavan modelleri ve sistemlerinin uygulanması, ışıkları tam anlamları ile homojen olarak yansıtması sağlanmaktadır. Buna göre de istenilen ve uygulanan bütün mekanlara oldukça canlı ve ferah bir alan katması ile insanlar tarafından sık şekillerde tercih edilmektedir ve kullanılmaktadır. Aydınlatma sistemlerinde kullanılan 3 çip 60’lık şerit led, uygulanan mekanlarda ise belirli bir enerji sarfiyatını ise en etkili şekillerde minimuma indirmektedir. Bu gerekli olan tasarrufların yanı sıra da her yere eşit miktarlarda yansıtıldığı ışıklar ise kesinlikle ve asla gözleri yormadığı gibi belirli bir sakıncası da bulunmamaktadır. İstediğiniz alan ve mekanlarınız bu şık ve göz alıcı olan uygulama sayesinde oldukça estetik bir görünüme rahatlıkla ve kısa sürede sahip olmaktadır.

Transparan Gergi Tavan Modelleri Nelerdir?

Bu gergi tavan modelleri ise sadece iş yerlerinde değil artık günümüzde evlerde de rahatlıkla ve etkili şekillerde kullanılmaktadır. Transparan gergi tavan modellerini özellikle mutfaklarınızda daha geniş ve ferah bir ortam isteklerinde kullanabilirsiniz. Yatak odaları, salonlar ve koridorlarda da etkili şekillerde uygulanabilir bir yapıya sahip olan modellerdir. Buna göre bilinmesi gerekmektedir ki evlerinizde ve binalarınızda hiçbir ağırlık teşkil etmez ve istediğiniz mekanlara da farklı ve göz alıcı bir alan yaratmada en etkili yöntem olarak tercih edilmektedir. Bu modeller ise sadece tavanlarda değil ayrıca evlerinizin ya da istediğiniz yerlerin duvarlarında da etkili şekillerde kullanılmaktadır. Sizlerde yaşam alanlarınızı değiştirerek farklı ve göz alıcı bir alan yaratmak isterseniz ilk tercihiniz transparan gergi tavan modelleri olmalıdır.