DİJİTAL BASKI GERGİ TAVAN / DİGİTAL BASKI GERGİ TAVAN

Digital Baskılı Gergi Tavan

Diğer baskı tekniklerinin aksine,klasik matbaa sistemlerinde kullanılan filim,kalıp gibi materyaller günümüz teknoloji dünyasında çok gerilerde kalmıştır.Gergi tavan sektörünü daha ileri noktalara taşımak,siz değerli müşterilerimize daha kaliteli ürün ve hizmet verebilmek adına günümüzün hızla değişen teknolojilerini inceliyor ve yakından takip ediyoruz.
Bu yüzden Digital fotograf makinenizle çekilmiş resimlerinizi veya bilgisayar programları yardımıyla hazırlanmış,metin,çizim ve grafiklerinizi 1 saniyeden kısa bir sürede kuruyan,günde 300 m2 digital baskı kapasitesine sahip yüksek teknolojili makinalarımızda basmaktayız.


Herhangi bir sıvıdan veya güneş ışınlarından etkilenmeyen,Hafif nemli bezle temizliği çok kolay bir şekilde yapılabilen,çatlama,solma vb sorunları barındırmayan pvc membran kumaşımızı, uv (ultraviyole ) teknolojisini kullanarak fotograf baskı kalitesinde canlı renkler sunan makinemizle özgün tasarımlarımızla hiç beklemeden aynı gün içerisinde işleme alıyoruz.
Sektöründe öncü,profesyonel resim satışı gerçekleştiren şirketlerle uzun süredir çalışan şirketimiz 30 milyona yakın her kategoride resmi kendi bünyesinde barındırmakla bereber,özgün tasarımlarınızı ,özel görsellerinizi de,çözünürlük ve dpi oranları yüksek olma koşuluyla baskıya hazırlayabilmektedir.


ÖNEMLİ NOT :

UYGULAMA YAPILACAK YERE RESİM SEÇİLİRKEN,UYGULAMA YAPILACAK ALANIN GEOMETRİK ŞEKLİNİN (KARE,DİKTÖRTGEN,DAİRE VS.) GÖZ ÖNÜNDE TUTULARAK SEÇİLMESİ VE AYDINLIK DURUMUNA GÖRE AÇIK-KOYU RENKLERİN TERCİH EDİLMESİ ,UYGULAMA KALİTESİ İÇİN DAHA İYİ SONUÇLAR VERECEKTİR.

Dijital Baskı

Dijital baskılı olan germe tavan uygulamaları, transparan kumaşların üzerine istediğiniz ve arzu ettiğiniz yüksek çözünürlük olan fotoğrafların UV baskı sistemleri ile uygulanması işlemleri olmaktadır. Buna göre bu model ve sistemleri yaklaşık olarak 60 milyondan fazla olarak resim, desen, motif ve aynı zamanda özel çizim seçenekleri ile sizleri tercihlerinizde oldukça zorlamaktadır. Birçok model ve tasarım seçenekleri bulunmaktadır. Bu alanlarda ise dikkat edilecek bazı önemli aşamalar ve hususlar bulunmaktadır. Bunlar ise yapılacak olan uygulamaların yapacağı alanlarda seçtiğiniz görsellerin şeklinin eşdeğer olması mutlaka gerekmektedir. Aksi durumlarda ise kare olan bir görsellerin dikdörtgen boyutlarında ki alanlara uygulanması durumlarında esnemeler ile birlikte bazı bozulmalar ve sorunlar meydana gelebilmektedir.

Dijital Baskılı Gergi Tavan Sistemleri

Aynı zamanda tavanlarınızda ve ayrıca duvarlarınızda sizler için değerli görsel olarak şık ve aynı zamanda oldukça estetik arzu ettiğiniz her şey çok yakınınızda olmaktadır. Bu sistemler son zamanlarda kapalı olan mekânlarda ışık geçirgen doku üzerine dijital baskı gökyüzü resimleri basılarak da oldukça ferah ve şık estetik bir görünüm elde edebilirsiniz. Diğer yandan ise verilecek olan herhangi bir görselin ise baskıları bu alanlarda mümkün olmaktadır. Baskılı olarak kullanılan gergi tavan sistem ve modelleri mekânlarınıza ekstra bir görsellik kazandırmaktadır. Dijital baskı gergi tavan sistemleri ise günümüzün teknolojik ile gergi tavan kumaşlarına yüksek çözünürlükte baskı yapılması ve bu kumaşlarında tavan gerilerek uygulanmasına denilmektedir.

Dijital Baskı Gergi Tavan

Gergi tavan uygulaması yaptırmak istiyorsunuz ve bir seçim yapmak için yardımcı bir kütüphaneden stil ve görüntünün yanı sıra, gerçek baskı, gerçekçi bir görünüm mat yada saten türler arasından seçim yapmanızda yardımcı olmak istiyoruz. Ev ve ofisiniz için uygulayabileceğiniz gergi tavan modellerini biz size tanıtmak istiyoruz. Aşağıda bulunan baskılı gergi tavan modellerinin önemli türleri müşterilerimiz tarafından günümüzde kullanılmaktadır.

Dijital baskılı gergi tavan çeşitlerimizi görmeden karar vermeyin!

web sitemizi zaiyaret ederek, evinize değişik dünyaları getirebilir, beğenmediğiniz zaman da kolayca yenisi ile değiştirebilirsiniz. Tavana uygulanması çok kolaydır. Dijital baskı gergi tavan modelleri günümüz çizgileri ile sizlerin beğenisine sunulmuştur. Depreme dayanıklı olması, ses geçirmez özellikleri ve yangından zarar almaması tercih sebebidir.