3BOYUTLU GERGİ TAVAN / 3D GERGİ TAVAN

3 Boyutlu Gergi Tavan

Günümüzde bilinen 3.boyutun kullanım alanları genelde mühendislik, modern mimari,online teknolojiler,tıbbi ve endüstriyel alanlardır.2 boyut yani sadece en boy oranlarıyla ifade edilmesi zor olan birçok konu 3. boyutta derinliğin devreye girmesiyle kolay izah edilebilir bir hal almaktadır.


Digital gergi tavan sisteminde kullanılan baskı tekniğinin aynısı bu sistemde de kullanılmaktadır.Ancak bu sistemde kullanılan aliminyum profillerin esnek yapısıyla oluşturulmuş 3 boyutlu şekillere 3 boyutlu görsellerin monte edilmesi mekanınızı sıradanlıktan kurtarıp hakkettiği artı değere kavuşturmaktadır.
Mağazalar,alışveriş merkezleri,özgün mimari projeler,sanat ve meslek işletmeleri tarafından daha çok kullanılan,uygulanan yerde kendini hemen farkettiren ve hafızalarda yer edinen,bu sayede satış oranlarının artmasını sağlayan bu ürünü,hayalinizdeki özgün tasarımlarla birleştirip hizmetinize sunuyoruz. Sizcede değişimin zamanı gelmedi mi?

3D Gergi tavan

3 boyutlu sistemleri içeren gergi tavan modelleri, diğer farklı ürünlerimizin bütün özelliklerini taşımasının yanı sıra da yarattığı oldukça canlı ve gerçekçi görüntüsü sayesinde sizlere ve misafirlerinizi dikkatini çekmeyi başarmıştır. Firmamız baskı tekniklerinin yanı sıra da uygulamalarda kullanılan alüminyum profillerinin esnek yapısından faydalanarak da tavanlarınız da dalgalar, kubbe ve hayal edeceğiniz her türlü şekillerde ve sistemlerde gerekli tasarımlar kısa sürede hazırlanarak hizmetlerinize sunulmaktadır. 3 boyutlu gergi tavan sistemlerinde deneyimli ve güvenilir geçmişe sahip olan firmamız bu alanlarda en yeni modelleri, hayalinizde yatan tasarımları hizmetinize sunmaktadır. Bu sayede ise bütün yaşam alanlarınızı yani evlerinizi, iş yerlerinizi, ofislerinizi vb. istediğiniz her yeri farklı ve çok güzel bir dekorasyonla ferah ve canlı bir alan olarak değiştirebilirsiniz.

3D Gergi Tavanlar Nerelere Yapılır?

3d gergi tavan sistemleri ve modelleri gergi tavanlarını yapıları itibari ile istenilen bütün formlara kısa sürede girebilen ve esneklikleri ile ve üç boyutlu olarak uygulanmasına adını vermektedir. Evlerinizin ya da iş yerlerinizin tavanlarını sizlerde 3 boyutlu olarak görmek isterseniz tam sizlere ve hayalinizde olan modelleri bizlere ulaşarak bulabilirsiniz ve tavanlarınızın dekorasyonlarını kısa sürede değiştirebilirsiniz. Her bir alanda kısa sürede uygulanabilen dekoratif amaçlı olarak veya aydınlatma amaçlı olarak kısa sürede kullanılmaktadır. Günümüzde ise özellikle de mağaza ve alışveriş merkezlerinde farklı dekoratif amaçlı en etkili ve şık şekillerde kullanımları sağlanmaktadır ve birçok farklı tasarım ve modelleri de günümüzde yer almaktadır.

3 BOYUTLU GERGİ TAVAN

3 D Gergi Tavan Sistemi gergi tavanın yapısı itibariyle istenilen forma girebilen esnekliği ile üç boyutlu (3d) olarak uygulanmasına verilen addır. Evinizin veya iş yerinizin tavanını 3 boyutlu olarak görmek isterseniz tam size göre 3d gergi tavan sistemi. Her alan uygulanabilen dekoratif amaçlı veya aydınlatma amaçlı kullanıla bilir. Özellikle Mağaza ve Alışveriş merkezlerinde dekoratif amaçlı kullanılmaktadır. Aşağıdaki 3D Gergi tavan galerisinde uygulamalarımızı inceleyebilir ve bizimle iletişime geçebilirsiniz.